עשו את הבחירה הנכונה

כתובתינו

משרדינו ממוקמים ברחוב יהושוע בין חנניה 11 רחובות. ניתן לתאם פגישת ייעוץ  במשרדי החברה בתאום מראש

שירות לקוחות

שירות לקוחות זמין לכל בעיה  ופעיל בימים א'-ה' בין השעות 08:00-17:00 וביום ו' בין השעות 08:00-13:00

שירותי ניקיון

שירותי ניקיון למשרדים, מוסדות, מבנים, חניונים ומפעלים. השירות שלנו מותאם לצרכי הלקוח ודרישותיו.

ועוד קצת עלינו

חברת ניקיון נקודה הינה חברה וותיקה עם כ-20 שנות ניסיון בתחום האחזקה, ניקיון והניהול. בין לקוחותינו נמנים חברות אחזקה, מוסדות ובנייני משרדים רבים וגדולים.

חברת ניקיון נקודה מעסיקה עובדים מקצועיים ואמינים אשר להם ניסיון וותק בשירותי ניקיון. החברה דוגלת במתן שירות מצוין וכן בביצוע העבודה במהירות ובמקצועיות. החברה בבעלותו של ינון מדהלה אשר לו ניסיון עשיר בתחומי האחזקה והניקיון. אנו בחברה נדאג להתאים עצמנו לצרכי הלקוח ומתחייבים לתת מענה לכל פניה. משרדינו ממוקמים ברחובות אך נגיע לבצע את העבודה בכל איזור גוש דן, השפלה והשרון.

 

  • שירות מקצועי

    בחברתנו מועסקים עובדים מנוסים וקבועים בעלי ידע נרחב בתחום אשר להם השירות  המקצועי והטוב ביותר.

  • אמינות זה שם המשחק

    כשמדובר בנכס שלכם ובמקום היקר לכם חשוב מאוד לבחור חברה בעלת עובדים אמינים וישרים. אנו מבצעים בדיקה מקיפה בתחילת העבודה לכל עובד אשר מגיע לחברתנו על מנת ליצור תחושת ביטחון אצל הלקוחות שלנו.

  • מחיר ללא תחרות

    אנו מאמינים כי ניתן לבצע עבודה מקצועית וטובה וכל זאת במחיר הוגן ותחרותי. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר חסרת מתחרים.

ניתן לקבוע פגישת ייעוץ במשרדינו או במקום בו נדרש השירות בתיאום טלפוני עם שירות הלקוחות בטלפון: 1700-700-650

"כחלק מחברת ניקיון נקודה אנו יכולים להעיד על המקצועיות של עובדי חברת ניקיון נקודה כמו כן על הרצון שלהם לתת שירות טוב והדרך שלהם להשתלב בעבודות מסוגים שונים בחברות שונות. העובדים שלהם מנוסים וותיקים והכי חשוב עובדים קבועים שדרך עבודתם חשובה להם ושביעות רצונו של הלקוח הוא בראש מעייניהם. "

" אנו במידלי אחזקות עובדים בשיתוף עם חברת ניקיון נקודה כבר מס' שנים. באשר למקצועיות, שירות ומחיר לא תמצאו חברה מתחרה. אנו יכולים להעיד על הצוות המיומן והמסור שבחברה, על הזמינות המיידית לעבודות ועל איכות ללא פשרות.  אם ברצונכם לקבל עבודה מקצועיות, מהירה, איכותית ובמחיר הוגן זה הכתובת".