ניקיון חניונים

החניון הינו המקום הראשון והאחרון שרואים כאשר מגיעים לבניין מסוים ולכן חשוב לשמור עליו נקי ונעים. חשוב לבצע ניקיון יומיומי ואחת לכמה זמן לבצע ניקיון יסודי ומקיף לשמירה על מראה חדיש ורענן.

חברת "ניקיון נקודה" מבצעת ניקיון יסודי הכולל:

טאטוא, שטיפה, הסרת כתמי שמן, ייבוש ושמירה על המרצפות. שעות הפעילות שלנו מתוכננות במיוחד לביצוע עבודות אלו בשעות הערב והלילה כאשר החניון אינו פעיל והעבודה אינה מפריעה לפעילות השוטפת של החניון.

השפעת ניקוי החניון

מאחר והחניון הוא ה"שער" כניסה למשרד \ מוסד \ בניין, המראה שלו חשוב ומשמש כמרכיב מהותי ליחס של אנשים למקום  . חניון מלוכלך ומוזנח יגרום לאנשים לזלזל גם במבנה עצמו ואולי גם ללכלך ללא פחד או התייחסות מיוחדת, אך חניון נקי ואסתטי יגרום לאנשים לכבד ולהעריך את המקום ולנהוג בו בהתאם. כמו כן חניון אשר נראה מלוכלך, מלא אבק, ציורים בקירות וכתמי שמן על הרצפה יגרום לאדם להיכנס לרכבו חזרה ולא לרצות ולדרוך על הרצפה של החניון.

השירותים שלנו:Fotolia_308394652_XS

בהסכמים של ניקיון יומיומי אנו מבצעים פעולות שגרתיות לטיפול ואחזקת החניון כגון:

  • טאטוא של הרצפה כולו מהכניסה לחניון ועד ליציאה
  • שטיפה, ייבוש ושטיפה נוספת לספיגה מלאה של האבק והלכלוך
  • ניקוי וקרצוף כתמי שמן מהרצפה
  • ניקוי הקירות במקרים של גרפיטי וכדומה
  • ניקוי עמודי הבטון
  • תיקון דלתות חניונים
  • ועוד

אז למה לכם לבחור בנו ?

אנו ב"ניקיון נקודה" שמים בדגש את שביעות רצונו של הלקוח, אנחנו מתאימים את עצמינו ללוח הזמנים של הלקוח, מגיעים בזמן שביקש, מבצעים את העבודה במהירות, מקצועיות וקפדנות . הצוות שלנו מומחה ובעל ניסיון רב  שנים בתחום. אנו חברה בעלת וותק ולקוחות גדולים ורבים ומספר רב כל כך של לקוחות לא טועים.  אנו מאמינים במתן שירות טוב ואדיב יחד עם זאת ביצוע מהיר של מטלות הספק רב של משימות .

לשמירה על חניון נקי ונעים לאורך זמן אנו ממליצים לבצע טאטוא ושטיפה יומית של הרצפות ועמודי הבטון, ולבצע 3-4 פעמים בשנה ניקוי יסודי ומקיף הכולל שטיפה עם מכונה מיוחדת וחיטוי החניון.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *