ניקיון מפעלים

מקום עבודה שמכבד את עצמו צריך להיות נקי, מסודר ומאורגן, על אחת כמה וכמה מפעל אשר לרוב מתלכלך במהירות ולעיתים משתמשים בו בחומרים מסוכנים אשר מזיקים לבריאות. לרוב במפעל ישנם עשרות אם לא מאות עובדים והתנועה בו הא רבה ולכן חשוב והכרחי לשמור על המקום נקי מזיהומים ואבק. שמירה על מפעל נקי חשובה בעיקר בפן הבריאותי והבטיחותי שכן מפעל עם כתמי שמן על הרצפה עלול להוות סכנת החלקה לעובדים, מפעל אשר מייצר הרבה אבק ופיח אינו בריא לנשימה.

למה לבחור בשירותי ניקיון למפעל?

לנקות מפעל זו אינה עבודה קלה ובטח שלא לבנאדם אחד או שניים. שטח העבודה הרחב והגודל של המפעל מצריך עבודה קשה ודקדקנית, עבודה עם זהירות מהמכונות שקיימות במפעל תוך כדי מתן שירות יעיל וטוב. כמו כן יש להתאים את החומרים הנכונים והמתאימים לעבודה במקום שכזה שכן במפעל לעיתים נעשה שימוש בחומרים מזיקים ומסוכנים כמו שמן ופיח וחשב לדעת כיצד ואיך לעבוד מולם מפני שבשימוש לא נכון של חומר ניתן לעשות נזק לרצפה או למכונה ובכך לגרום להוצאה כספית מיותרת. חשוב לשמור על תודעת ניקיון במפעל ועל ידי חברת ניקיון אשר מגיעה במיוחד לנקות ניתן יהיה להעביר גם  לעובדים את תודעת הניקיון ושמירה על הסדר.

ההבדל בין ניקוי מפעל לשאר מבנים

ישנן נקודות דומות בין ניקיון של מפעל לניקיון משרד או מבנה אחר , בשניהם חשוב לנקות את הרצפה, לרוקן פחים, לחטא שירותים וכדומה אבל במפעל הצורך בזהירות הוא גבוה יותר שכן ישנם מכונות שעלולות להירטב ולהיהרס, במפעלים מסוימים אשר עובדים עם חומרים מסוכנים יש צורך בהרכבת מסיכות וכפפות לאורך זמן העבודה בו, הגודל של מפעל מצריך צוות גדול יותר של אמין ומיומן יותר שכן יש לעבוד בזהירות רבה באזור, שעות הפעילות של צוותי הניקיון במפעל לרוב יהיו בערב מפני שלא ניתן יהיה להפריע לפעילות הסדירה של המפעל במהלך היום, לעומת משרד שניתן לנקות אותו גם במהלך היום כששאר העובדים נמצאים בו, הבדל אחרון ומהותי הוא הציוד אשר נשתמש בו לניקוי המפעל הוא משמעותית רב יותר ומתקדם יותר כל זאת על מנת לבצע את העבודה הטובה והמקצועית ביותר יחד עם משנה זהירות רבים.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *