הנדימן-מבית ניקיון נקודה

בטוח שרובכם מכירים את המונח "הנדימן" בתרגום חופשי בעל ידיים טובות או תיקונצ'יק. ההנדימן הוא אדם בעל יכולות וידע בסוגים שונים של תיקונים ומלאכות, הוא אינו ממוקצע בסוג עבודה ספציפית אלא בעל ידע בהרבה מקצועות שונים המאפשרים לו לבצע תיקונים קטנים ושיפוצים ברמה הזו. הנדימן טוב לתיקונים קטנים, בהרכבה ותליה של מדפים או ארונות, טיפול בדלתות ומנעולים, צביעות קלות ועוד, בעצם כל התיקונים אשר אותם אנו דוחים ההנדימן יבצע במהרה. יש להבדיל בין צביעת משרד שלם לבין תיקונים קלים בצבע, לצביעת המשרד תצטרכו להזמין צבעי אבל אם יש סדקים וקילופים בקיר הנדימן יכול לשפר את המראה.

למה צריך הנדימן ? handyman

ישנם הרבה תיקונים ושיפוצים שאנו דוחים ודוחים מפאת חוסר זמן וכוח או חוסר ידע. ההנדימן יכול להגיע במהרה, לבצע את התיקון הנדרש במחיר נוח לכל כיס, מבלי לגזול מימכם הרבה זמן, ההנדימן טוב לסוגים שונים של עבודות כך שבמקום להזמין 5 אנשי מקצוע שונים תוכלו להיעזר בשירותיו של ההנדימן לכל מה שתצטרכו במשרד, החל מהרכבת רהיטים, תיקונים, שיפוצים קלים, פתיחת סתימות, החלפת מנעולים, החלפת תריסים, צביעה קלה ועוד.

הזמינות של ההנדימן גדולה ולרוב הוא גם יקבל עבודות שקבלני שיפוץ גדולים מסרבים לקחת מכיוון שאינן :מכניסות" הרבה כסף. כשבוחרים הנדימן יש לבדוק את סוגי ההתמקצעות שלו כי ישנם שמטפלים בכל סוגי התקלות הקטנות וישנם אלו המתמקצעים בתיקונים ספציפיים כגון: סתימות, נגרות וכדומה.

על ההנדימן להיות זמין, לבצע עבודה מקצועית ואיכותית, לדאוג לניקיון המקום לאחר העבודה ולהיות הגון במחיר הנקוב.

חברת ניקיון נקודה

בחברתנו ישנם בעלי מקצוע רבים ובניהם גם ההנדימן, אנו מאמינים כי לשירות וידע אין גבול לכן שמים לדגש את ההתמקצעות של הצוותים וכן את השירות שהם מעניקים. הצוותים שלנו ילוו אתכם בכל שלב בתהליך, החל מהגעה למקום לביצוע מדידות ובדיקות ועד לסיום העבודה כשכל שלב ילווה בהסבר מפורט על הנעשה, העלות והסיבה לתיקון. אצלנו תקבלו עבודה איכותית, משתלמת, מהירה, נקייה ומקצועית במחיר חסר תחרות .

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר ומפרט סוגי התיקונים חייגו עכשיו לניקיון נקודה.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *