נקיון משרדים- למה זה חשוב?

המראה של המשרד אומר המון עליכם. עבודה בסביבה נקיה ומסודרת מעלה את תפוקת העובד וגם גורמת לפחות מחלות או אלרגיות כתוצאה מאבק שמצטבר או פינות לא נקיות .  אם חשוב לכם לעבוד בסביבה נקייה ומסודרת כמו-כן רוצים להשאיר רושם חיובי על לקוחות\נציגים שמגיעים למשרדכים פנו אלינו לחברה לנקיון ואנו נדאג לכם בין היתר ל: נקיון המשרד, ניקוי עמדות הקפה ופינות האוכל, שטיפה וחיטוי של בתי השימוש והמקלחות, ריקון פחים, ניקוי אבק שמצטבר על המקלדות והטלפונים וכל פעולה אחרת לפי צרכי הלקוח.

זמינות – מתי הכי טוב לנקות את המשרד?

נקיו המשרד אינו פחות חשוב מנקיון הבית , השעות הרבות שמעבירים במשרד לעיתים עולה על השעות שאנו נמצאים בבית ולכן חשוב לבלות את רוב היום שלכם בסביבה נקיה ואסתטית , נקיה מחיידקים ואבק שהצטבר במהלך השנים . אין לזנוח את הנושא החשוב של נקיון משרדים שכן מדובר בבריאות שלכם ושל העובדים שלכם .

אנו נבדוק ביחד אתכם באילו שעות הכי נוח לבצע את העבודות השונות ונדע להתאים אתכם איך ומתי תרצו שהעובדים שלנו יגיעו ויתחילו במלאכתם.

אנו עומדים בכל התקנים הבריאותיים ומשתמשים בחומרי ניקוי ידדותיים לסביבה , כמו-כן אנו משתמשים במוצרי הניקוי הטובים ביותר ומתאימים לכל משטח את חומר הניקוי שלו עם המטלית המיועדת לכך.

כמה פעמים רצוי לנקות משרד?

אנו ממליצים לנקות את המשרד בתדירות גבוהה אף יותר מנקיון הבית וזאת בגלל כמות האנשים העוברת במשרד על בסיס יומי לעומת הבית שלכם . בנוסף כמות האנשים המשתמשים בשירותים במשרד ודורכים על הרצפות . נתדירות הנקיון צריכה להיות בהתאם לצרכים ולתנועה , לדוגמא: משרד עם הרבה עובדים שמקיים פגישות עם אנשים מבחוץ ופעיל מאוד מומלץ לבצע נקיון יסודי לפחות פעם ביום . משרד עם מס' מועט של עובדים שהתנועה בו לא רבה מומלץ לבצע נקיון יסודי 2-3 פעמים בשבוע. מומלץ לנקות את הספות במשרד עם מכונת קיטור להוצאת כתמים.

כמו-כן אם מדובר במשרד גדול בעל מס' קומות ששמירה על הנקיון והסדר שלו יצריכו את העובדים לדאוג כל הזמן לסביבת עבודתם ובכך להוריד מתפוקתם אז רצוי לקחת חברה לנקיון משרדים שתבצע את המטלות על בסיס יומי.

פרגון לReel חנות בגדים אוןליין

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *