ניקיון מבנים

אתם יוצאים אחרי יום עבודה ארוך מהמשרד, בדרך נתקלים בעקבות רגליים ברצפה, ריח לא טוב מהמעלית, מראות מלוכלכות ומלאות אבק, מגיעים הביתה ושוב, חדר מדרגות לא נקי, מעלית מלוכלכת וריח לא טוב. אתם מבינים שהגיע הזמן לחולל שינוי גם בשבילכם וגם למען הסביבה שלכם, לכן חשוב לקחת חברה שתדאג לניקיון המבנים שלכם על מנת שתצאו ותכנסו ממנו בצורה נעימה וכייפית ולא במהרה שהריח לא ידבק אליכם.

מה זה ניקיון מבנה?

שירות זה כולל בתוכו את כל העולה על רוחכם בנוגע למבנה. ניקוי וטאטוא חדרי המדרגות, ניקוי המעלית והמראות בבניין, שטיפת הרצפות, ריקון פחי האשפה, ניקוי חלונות מאובקים, ניקוי שירותים ועוד שירותים נוספים התואמים לצרכי הלקוח.

למה זה חשוב?

בעידן שבו השוק העסקי תחרותי וכל חברה מתחרה על לקוחות והשירותים שהן מציעות דומות אחת לשנייה כל שנשאר ללקוח הוא לבחור. כשלקוח נכנס לבניין חברה והוא רואה לכלוך, מעלית מטונפת, רצפה דביקה, סימנים על הקירות, שירותים מלוכלכים ובלתי ניתנים לשימוש הוא מיד ירצה לצאת מאותו מבנה ולעבור להבא בתור, שכן חברה שמכבדת את עצמה לא תרשה שהמבנה שבה היא יושת יראה כל כך מוזנח מכיוון שזה משדר חוסר אכפתיות וחוסר סדר וארגון, לעומת זאת מבנה נקי ומסודר שנעים להיכנס אליו יזמין מבלי מילים את הלקוחות להיכנס אליו כי יש אווירה נעימה וטובה, ונעים להסתובב ברחבי הבניין.

הפן הבריאותי והבטיחותי

מבנה מלוכלך ומזוהם עלול לגרום לבעיות בריאות אצל העובדים או הדיירים שמתגוררים בו. עלולים להתפתח אלרגיות לאבק, נשימה של עובש שמצטבר ברחבי הבניין מזיק לבריאות וכמובן חיידקים ומזיקים שמפתחים לעצמם סביבת גידול נעימה בתוך הלכלוך. סביבת עבודה ומחיה נקייה ואסתטית תתרום לעליה בתפוקת העובד, לרצון טוב להיכנס לתוך המבנה, יגרום לעובד לרצות להישאר במקום העבודה הנוכחי שן נראה כי החברה דואגת לצרכיו הבסיסיים כמו ניקוי חדרי השירותים והמעליות, מטבחון נקי וכדומה.

לסיכום החשיבות בניקיון מבנים מוצג לעיניכם, כל שנותר לכם לעשות הוא לבחור בחברת ניקיון נקודה אשר תשמור על מבנה נקי ונעים למחייה.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *